BosanskiEnglishHrvatskiSrpskiSrpski
LinkoviKontaktIn Memoriam
Navigacija
NOVOSTI



USTAVNI SUD
BOSNE I HERCEGOVINE


 Reisa Dž.Čauševića 6
 71000 Sarajevo
 Bosna i Hercegovina

tel: (033) 251-226
fax: (033) 561-134
e-mail: info@ustavnisud.ba

Prijam stranaka:
 - od 10:00 do 12:00



Sjednice    Događaji    Natječaji    

Zgrada Ustavnog suda










Na temelju članka 9. stavak 1. i članka 34. stavak 1. i članka 36. stavak 1. Pravila Ustavnog suda Bosne i Hercegovine
zakazujem

114. Sjednicu Vijeća od pet sudaca
za 08.06.2011. godine

sa početkom u 09:30


Dnevni red:

I Usvajanje zapisnika

1. 113. sjednica održana 12.5.2011. godine


II Razmatranje predmeta

1. AP-224/08 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: Anka Malinić
2. AP-817/10
PODNOSITELJ: Jadranka Savić i drugi
3. AP-1360/08
PODNOSITELJ: Zdenka Hasanović
4. AP-1418/08
PODNOSITELJ: Ostoja Učur i drugi
5. AP-1497/08
PODNOSITELJ: Ivo Petrović
6. AP-1480/08
PODNOSITELJ: Miro Katić
7. AP-1715/08
PODNOSITELJ: Jure Ćorluka
8. AP-2437/10
PODNOSITELJ: Drago Jozić
9. AP-3185/09
PODNOSITELJ: Radmila Mirosavljević
10. AP-3416/09
PODNOSITELJ: Džemila Šabanović i drugi
11. AP-4157/10
PODNOSITELJ: Jasenko Rustemović
12. AP-4411/10
PODNOSITELJ: ZEMLJORADNIČKA ZADRUGA POLJOPRIVREDA P.O. LJUBUŠKI
13. AP-5104/10
PODNOSITELJ: Indira Sedić
14. AP-5293/10
PODNOSITELJ: Karlo Marić
15. AP-5408/10
PODNOSITELJ: F. D.
16. AP-5951/10
PODNOSITELJ: Nevena Damjanović
17. AP-1093/08
PODNOSITELJ: Fikreta Adilagić
18. AP-812/10
PODNOSITELJ: Miloš Gligorević
19. AP-893/08
PODNOSITELJ: G. D.
20. AP-64/09
PODNOSITELJ: Leonardo Petrović
21. AP-2115/08
PODNOSITELJ: M. M.
22. AP-2504/08
PODNOSITELJ: Mirjana Petrović i drugi
23. AP-2269/08
PODNOSITELJ: Omer Bašić
24. AP-65/11
PODNOSITELJ: Novalija Čeliković
25. AP-2337/08
PODNOSITELJ: Siniša Gugolj
26. AP-3098/08
PODNOSITELJ: Enesa Džananović
27. AP-3704/08
PODNOSITELJ: Mile Gajić
28. AP-3855/08
PODNOSITELJ: Osman Ismić
29. AP-3693/08
PODNOSITELJ: Mirko Vujinović
30. AP-285/09 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: Avdija Pintol
31. AP-2449/08
PODNOSITELJ: Veso Unuc
32. AP-1218/08
PODNOSITELJ: Zoran Višnjić
33. AP-2473/08
PODNOSITELJ: PTP KOLUMBO
34. AP-2549/08
PODNOSITELJ: DELTA INŽENJERING D.O.O. BRČKO
35. AP-1897/09 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: HERCEGOVAČKO-NERETVANSKI KANTON
36. AP-2388/08 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: JU OŠ "OLOVO" OLOVO
37. AP-2561/08
PODNOSITELJ: AUTO SERVISNA RADIONA ISMIĆ ZIJAH
38. AP-2199/08
PODNOSITELJ: Mujo Hodžić
39. AP-2565/08
PODNOSITELJ: Mehmed Husić
40. AP-3899/08
PODNOSITELJ: Radivoje Simović
41. AP-3885/08
PODNOSITELJ: G. P.
42. AP-3977/08
PODNOSITELJ: M. M.
43. AP-3983/08
PODNOSITELJ: PRIVREDNA BANKA AD ISTOČNO SARAJEVO - U LIKVIDACIJI ZVORNIK
44. AP-3729/08
PODNOSITELJ: Z. H.
45. AP-2997/08
PODNOSITELJ: Meho Ćorić
46. AP-687/10
PODNOSITELJ: Petar Čivčić
47. AP-3227/09 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: VLADA FEDERACIJE BIH
48. AP-2328/10 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: VLADA FEDERACIJE BIH
49. AP-3510/08
PODNOSITELJ: Zrinko Jukić
50. AP-3515/08
PODNOSITELJ: Suad Bećirović
51. AP-483/09 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: JU OŠ HAMZA HUMO ZENICA
52. AP-894/10 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: Admir Hodžić
53. AP-2958/08
PODNOSITELJ: RMC "DR. SAFET MUJIĆ" MOSTAR
54. AP-3950/08
PODNOSITELJ: Muhamed Hodžić
55. AP-1189/09 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: JU OŠ MAGLAJ MAGLAJ
56. AP-1444/09 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: OŠ GAZI FERHAD-BEG JABLANICA TEŠANJ
57. AP-1568/11
PODNOSITELJ: JU OŠ ALIJA NAMETAK ŽEPČE
58. AP-1778/11 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: HERCEGOVAČKO-NERETVANSKI KANTON
59. AP-1841/11 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: HERCEGOVAČKO-NERETVANSKI KANTON
60. AP-2491/08
PODNOSITELJ: Slavko Panić
61. AP-2800/08
PODNOSITELJ: PP AGROŠPED LAKTAŠI
62. AP-2817/08
PODNOSITELJ: G. P.
63. AP-3128/08
PODNOSITELJ: Muhamed Fejzić
64. AP-3241/08
PODNOSITELJ: Milan Kelečević
65. AP-3257/08
PODNOSITELJ: Nikola Marković
66. AP-3587/08
PODNOSITELJ: Muhamed Zgodić
67. AP-3649/08
PODNOSITELJ: Sanel Burejić
68. AP-3363/08
PODNOSITELJ: Almir Alagić
69. AP-3573/08
PODNOSITELJ: Dijana Jarić
70. AP-3605/08
PODNOSITELJ: Francika Damjanović
71. AP-3641/08
PODNOSITELJ: SLOBODNA DALMACIJA D.D. SPLIT i drugi
72. AP-3709/08
PODNOSITELJ: Mile Perić
73. AP-3906/08
PODNOSITELJ: Savo Antonić i drugi
74. AP-3497/08
PODNOSITELJ: Enes Selimović i drugi
75. AP-3668/08
PODNOSITELJ: Muhiba Alispahić i drugi
76. AP-3683/08
PODNOSITELJ: Bojan Bošković
77. AP-3935/08
PODNOSITELJ: Jelena Mitrović
78. AP-3920/08
PODNOSITELJ: Tarik Jaganjac
79. AP-749/10
PODNOSITELJ: Miralem Mešković
80. AP-3946/08
PODNOSITELJ: Hamdo Suljović
81. AP-3987/08
PODNOSITELJ: M. Z.
82. AP-3994/08
PODNOSITELJ: Milan Mitrašinović
83. AP-408/10 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: Safet Krhan
84. AP-412/10 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: JU OŠ FRA GRGA MARTIĆ ŽEPČE
85. AP-753/09 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: RUDNIK MRKOG UGLJA KAKANJ DOO
86. AP-1082/10 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: GRANIČNA POLICIJA BIH
87. AP-2711/09 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: Samir Karaosmanović
88. AP-2153/08
PODNOSITELJ: Milutin Maksimović
89. AP-3623/09
PODNOSITELJ: Hasiba Vričić
90. AP-1746/11 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: Slavko Kisin I Dr.
91. AP-1053/11
PODNOSITELJ: HERCEGOVAČKO-NERETVANSKI KANTON
92. AP-1224/10
PODNOSITELJ: Ratko Popović
93. AP-1280/10
PODNOSITELJ: Mirsada Kajan
94. AP-1316/11
PODNOSITELJ: O. M.
95. AP-1574/10
PODNOSITELJ: BARE COMMERCE DOO
96. AP-2679/10
PODNOSITELJ: GRANIČNA POLICIJA BIH
97. AP-3117/08
PODNOSITELJ: Mara Mijanović
98. AP-3418/08
PODNOSITELJ: Milorad Šarac
99. AP-5478/10
PODNOSITELJ: Davor Spaić i drugi
100. AP-767/11
PODNOSITELJ: Radislav Milašinović I Dr.
101. AP-1355/10
PODNOSITELJ: Zehra Badžak
102. AP-1445/10
PODNOSITELJ: Momo Lukač
103. AP-1465/11
PODNOSITELJ: Amir Tipura i drugi
104. AP-1517/10
PODNOSITELJ: Nada Čegar i drugi
105. AP-1528/11
PODNOSITELJ: FINANSIJSKA POLICIJA FEDERACIJE BIH
106. AP-1544/10
PODNOSITELJ: Jozo Barišić
107. AP-1615/10
PODNOSITELJ: Enis Muhamedović
108. AP-1687/11
PODNOSITELJ: Hamdo Suljović
109. AP-1712/11
PODNOSITELJ: Slobodan Đurković
110. AP-1713/11
PODNOSITELJ: Mario Davidović
111. AP-1714/10
PODNOSITELJ: Zoran Petković
112. AP-1766/11 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: Vladimir Latinović I Dr.
113. AP-1775/11
PODNOSITELJ: Enver Veledar i drugi
114. AP-1792/10
PODNOSITELJ: Medina Dželilović i drugi
115. AP-1794/11
PODNOSITELJ: Aleksandar Kulier
116. AP-1825/11
PODNOSITELJ: Z. .
117. AP-1833/11
PODNOSITELJ: Miloš Dragišić
118. AP-1857/11
PODNOSITELJ: M. M.
119. AP-1877/11
PODNOSITELJ: Ibrahim Bivoldžić
120. AP-1880/11
PODNOSITELJ: Bahrija Dergić i drugi
121. AP-1881/11
PODNOSITELJ: Slavka Kremenović i drugi
122. AP-1887/11
PODNOSITELJ: D. Ž.
123. AP-1890/10
PODNOSITELJ: M. H.
124. AP-193/11
PODNOSITELJ: Emina Novokmet
125. AP-1934/10
PODNOSITELJ: Jusuf Mušinbegović
126. AP-1937/11
PODNOSITELJ: E. B. i drugi
127. AP-1949/11
PODNOSITELJ: S. D.
128. AP-1966/10
PODNOSITELJ: Ivica Rener i drugi
129. AP-2020/10
PODNOSITELJ: Hanifa Pašić
130. AP-2047/10
PODNOSITELJ: Hamdija Eškić
131. AP-2513/08
PODNOSITELJ: Marko Ristić i drugi
132. AP-2600/08
PODNOSITELJ: Uglješa Dragojević
133. AP-2937/09
PODNOSITELJ: Nusret Demić
134. AP-3483/09
PODNOSITELJ: Milica Marković
135. AP-3596/10
PODNOSITELJ: M. R.
136. AP-377/11
PODNOSITELJ: HERCEGOVAČKO-NERETVANSKI KANTON
137. AP-3862/08
PODNOSITELJ: Muhamed Avdić i drugi
138. AP-5749/10
PODNOSITELJ: N. P. i drugi
139. AP-5954/10
PODNOSITELJ: Drago Arežina i drugi
140. AP-666/10
PODNOSITELJ: Mirsada Mašić
141. AP-865/10
PODNOSITELJ: Hamida Džampo i drugi
142. AP-931/10
PODNOSITELJ: Zlatko Zarić
143. AP-117/11
PODNOSITELJ: Radenko Marjanović
144. AP-370/10
PODNOSITELJ: Nurija Hodžić
145. AP-539/09
PODNOSITELJ: Indira Žuna-Ormanović
146. AP-1241/11
PODNOSITELJ: M. K.
147. AP-1771/11
PODNOSITELJ: N. S. i drugi
148. AP-1783/11
PODNOSITELJ: Zlatan Jukić
149. AP-1802/11 (spojeni predmeti)
PODNOSITELJ: MINISTARSTVO RADA I BORAČKO INVALIDSKE ZAŠTITE REPUBLIKE SRPSKE
150. AP-1916/10
PODNOSITELJ: Glorija Lijović
151. AP-3171/08
PODNOSITELJ: D. V.
152. AP-3413/08
PODNOSITELJ: Mustafa Verunica
153. AP-3454/08
PODNOSITELJ: Vaskrsija Vujinović
154. AP-3540/08
PODNOSITELJ: Pejo Kobaš
155. AP-5586/10
PODNOSITELJ: Željko Jovanić
156. AP-1352/10
PODNOSITELJ: KANTONALNO JAVNO KOMUNALNO PREDUZEĆE RAD SARAJEVO
157. AP-1413/11
PODNOSITELJ: Zdenka Lozić i drugi
158. AP-1441/11
PODNOSITELJ: Zijad Džanić
159. AP-1774/10
PODNOSITELJ: Ivan Sigur
160. AP-1933/11
PODNOSITELJ: Radmila Srdić
161. AP-1940/11
PODNOSITELJ: Simo Zelenović i drugi
162. AP-1964/11
PODNOSITELJ: Avdija Grba
163. AP-1968/11
PODNOSITELJ: Safet Divović I Dr.
164. AP-1974/08
PODNOSITELJ: Muhamed Stomornjak
165. AP-2065/11
PODNOSITELJ: Jagoda Patak
166. AP-2067/11
PODNOSITELJ: Ante Matić
167. AP-2077/11
PODNOSITELJ: Miroslav Biletić i drugi
168. AP-2086/11
PODNOSITELJ: Radojka Vukolić i drugi
169. AP-2087/11
PODNOSITELJ: D. V.
170. AP-2088/11
PODNOSITELJ: V. S.
171. AP-2623/08
PODNOSITELJ: Ismet Begić
172. AP-3093/10
PODNOSITELJ: T. K.


Predsjednik
Ustavnog suda Bosne i Hercegovine
Prof. dr. Miodrag Simović





Nazad na sjednice 
<< Lipanj 2011 >>
P U S Č P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
21.10.2014.
9. sjednica Velikog vijeća
14.10.2014.
Dnevni red 9. sjednice Velikog vijeća
7.10.2014.
8. sjednica Velikog vijeća
6.10.2014.
Dnevni red 8. sjednice Velikog vijeća
25.9.2014.
88. plenarna sjednica - drugi dan zasjedanja